Aktualności

Rehaholistic z Elbląga dołączył do grona certyfikowanych ośrodków medycznej sieci Rehasport Clinic!

Aktualności

Reha holisticProces powrotu do zdrowia po wypadku czy nawet zwykłej kontuzji nie składa się z samego zabiegu operacyjnego, ale przede wszystkim – żmudnej i ciężkiej pracy rehabilitacyjnej. Efekt tej pracy jest zależny od wielu czynników, m.in. jakości rehabilitacji czy wiedzy i umiejętności fizjoterapeutów. Jest nam niezwykle miło poinformować, że pacjenci Rehaholistic mogą teraz korzystać ze standardów i doświadczeń oferowanych przez czołową polską sieć medyczną – Rehasport Clinic!

Specjaliści z Rehasportu przez lata wypracowywali standardy postępowania medycznego odpowiadające najlepszym światowym wzorcom. Teraz stworzona została sieć Licencjonowanych Ośrodków Rehabilitacyjnych, która pozwoli skorzystać z tych standardów pacjentom z całego kraju, blisko ich miejsca zamieszkania. My jesteśmy jej częścią!

Warunkiem otrzymania certyfikatu Licencjonowanego Ośrodka Rehabilitacyjnego przez Rehaholistic był udział w cyklu szkoleń organizowanych przez Rehasport Clinic w Poznaniu, składający się z części teoretycznej (seminariów) oraz wizyt na bloku operacyjnym i obserwacji zabiegów operacyjnych. Głęboko wierzymy, że dzięki nabytej wiedzy będziemy leczyć Państwa jeszcze sprawniej!

Na zdjęciu: właściciel Rehaholistic Łukasz Sałamacha odbiera certyfikat z rąk prezesa Rehasport Clinic dr. Witolda Dudzińskiego.